Wyszukaj spośród 18331 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Junior Accountant with German

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie
Data: 11-05-2018, do końca 135 dni

CEE Experts jest butikiem HR wspomagającym procesy rekrutacyjne w międzynarodowych firmach. Dla naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowiska niższego i średniego szczebla. Obecnie poszukujemy osób biegle mówiących w językach obcych chętnych do podjęcia pracy w dziale Zakupów, Wsparcia Klienta, Księgowości.

Opis stanowiska

Responsibilities:

  • Daily invoice processing lifecycle management
  • Verification of incoming invoices
  • Accurate booking of AP transactions (invoices, credit notes)
  • Vendor account reconciliation
  • On-time query resolution - vendor and local market
  • Daily involvement/cooperation with AP, Cash & Banking, GL team, as required
  • Ensure timely and correct completion of AP tasks
Wymagania

Requirements:

  • Very good knowledge of German language; good English
  • Degree in Finance/Economics or experience in Accounts Payable is preferred
  • IT skills: MS Excel
  • Attention to detail and great organization skills
  • Excellent interpersonal skills, team spirit
Oferujemy

The Company offers:

  • Work in international environment.
  • Attractive terms of employment.
  • Opportunities for professional development.
  • Competitve benefits package (private healthcare, sport card, discounts, life insurance, trainings, fundings for language courses).

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie