Wyszukaj spośród 7422 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

(Junior) RtR Accountant with German

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 11-05-2018, do końca 72 dni

CEE Experts jest butikiem HR wspomagającym procesy rekrutacyjne w międzynarodowych firmach. Dla naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowiska niższego i średniego szczebla. Obecnie poszukujemy osób biegle mówiących w językach obcych chętnych do podjęcia pracy w dziale Zakupów, Wsparcia Klienta, Księgowości.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Realizacja procesów księgowych z zakresu GL,
  • Wykorzystywanie j. niemieckiego w codziennej pracy,
  • Tworzenie instrukcji dla obsługi procesów księgowych,
  • Rejestracja transakcji handlowych związanych z księgą główną,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • Monitorowanie i analiza transakcji biznesowych.
Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego i angielskiego na poziomie C1,
  • Minimum rok doświadczenia w księgowości,
  • Dokładności, sumienności i dobrej organizacji własnej pracy,
  • Umiejętności pracy zespołowej.
Oferujemy

Nasz Partner biznesowy oferuje:

  • Zdobycie doświadczenia w pracy dla międzynarodowej organizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • Szkolenia stanowiskowe dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz liczne możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenia,
  • Jasną ścieżkę kariery z licznymi możliwościami awansu i zmiany projektów,
  • Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, bony sodexo, karta sportowa i inne.

Branża: Administracja biurowa

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zielona karta dla ukraińskich imigrantów i ich rodzin
Rząd wspomina o szybkiej drodze integracyjnej dla imigrantów, którzy pracują w Polsce
20/08/2018
Bon dla zatrudniających nowych pracowników
MRPiPS planuje wprowadzić tak zwany bon ofertowy, którego zadaniem jest ułatwienie
17/08/2018
Podwyżki dla pielęgniarek i położnych
Płace zasadnicze pielęgniarek i położnych wzrosną, a to za sprawą dodatku, który
17/08/2018
Zobacz wszystkie