Wyszukaj spośród 18331 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Asystent Księgowości Międzynarodowej - j. niemiecki

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 09-05-2018, do końca 137 dni

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki zajmującej się obszarem finansów i księgowości, poszukujemy kandydatów ze znajomością języków obcych na stanowiska entry level oraz specjalistyczne.

Opis stanowiska

Twoja praca będzie polegać na:

• Wprowadzaniu danych do systemu finansowo-księgowego na podstawie zeskanowanych dokumentów
• Weryfikacji dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującą procedurą
• Zwroty niepoprawnych dokumentów do dostawcy lub nieczytelych dokumentów do centrum skanującego
• Weryfikacja danych dostawców w systemach księgowych
• Kontakt z dostawcami: obsługa zapytań telefonicznych oraz mailowych, wyjaśnianie kwestii dotyczacych płatności, potwierdzanie sald
• Uzgodnienie i rozliczanie sald kont dostawców: płatnosci, zaliczki, faktury zablokowane do płatności, inne otwarte pozycje na kontach
• Obsługa klienta wewnętrznego: zarządzanie zapytaniami od pracowników
• Procesowanie rozliczeń wydatków służbowych pracowników

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

• Bardzo dobrze posługujesz się niemieckim
• Posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego
• Jesteś osobą otwartą lubiącą wyzwania
• Cenisz sobie pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
• Poszukujesz pracy, w której będziesz miał możliwości rozwoju zawodowego

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

• Umowę o pracę
• Pracę na cały etat
• Program rekomendacyjny pracowników
• Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity
• Pracę w międzynarodowym środowisku

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie