Wyszukaj spośród 7939 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Planista produkcji (wydział drzwi i okien)

Lokalizacja: Kielce , świętokrzyskie
Data: 08-05-2018, do końca 76 dni

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu: 11153) dla swojego Klienta z Wloszczowy, firmy specjalizującej się w produkcji wysokiej klasy drzwi i okien, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:
- przeprowadzanie analiz niezbędnych do sporządzenia planów produkcyjnych dla wydziału drzwiowego i okiennego firmy,
- nadzorowanie realizacji planów produkcyjnych
- koordynowanie terminowej realizacji zaplanowanych zleceń,
- ścisła współpraca z innymi działami w celu zaplanowania i realizacji procesów produkcyjnych,
- uczestnictwo w pracach nad strategią produkcyjną,
- monitorowanie stanów magazynowych.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
- min. 3- letniego doświadczenia w pracy na w/w stanowisku, w szeroko pojętej branży drewnianej,
- wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: Obróbka drewna lub pokrewne,
- znajomości rysunku technicznego (warunek konieczny), narzędzi LEAN oraz programu Excel,
- dużej samodzielności w działaniu pod presją czasu,
- dobrze rozwiniętych umiejętności analitycznych, organizacyjnych oraz interpersonalnych,
- komunikatywności oraz pozytywnego nastawienia do współpracy,
- atutem będzie również komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,
- atrakcyjne wynagrodzenie miesięcznie oraz korzystny system premiowy,
- niezbędne narzędzia do pracy,
- możliwość realizacji własnych pomysłów,
- dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz karty MultiSport,
- możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy,
- kompleksowe wsparcie w relokacji,
- przyjazną atmosferę współpracy w międzynarodowym środowisku

Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Nie ma chętnych do pracy przy zbiorach
Kto chętny do pracy przy legalnych zbiorach warzyw i owoców? Nie ma ich zbyt wielu. Do
21/08/2018
Zielona karta dla ukraińskich imigrantów i ich rodzin
Rząd wspomina o szybkiej drodze integracyjnej dla imigrantów, którzy pracują w Polsce
20/08/2018
Bon dla zatrudniających nowych pracowników
MRPiPS planuje wprowadzić tak zwany bon ofertowy, którego zadaniem jest ułatwienie
17/08/2018
Zobacz wszystkie