Konsultant ds. sprzedaży ( j.rumuński)
CRAFTS Agencja Zatrudnienia

  • Warszawa, mazowieckie
  • 08-05-2018 , do końca 12 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Obsługa klienta, Sprzedaż
  • Kraj: Polska

Pracodawca: CRAFTS Agencja Zatrudnienia
Kraj: Polska , Region: mazowieckie

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu 11153) dla swojego klienta, który odpowiada za dystrybucję produktów farmaceutycznych i kosmetyków marki premium na rynki europejskie, poszukuje kandydatek oraz kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • kampanie sprzedażowe i obsługa Klienta w segmentach B2B i B2C,
  • kontakt telefoniczny i e-mailowy z potencjalnymi i stałymi klientami w języku rumuńskim,
  • przygotowywanie ofert specjalnych.

Wymagania:

  • znajomość języka rumuńskiego na poziomie min. C1,
  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane umiejętności sprzedażowe,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
  • chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • wynagrodzenie godzinowe plus premia sprzedażowa,
  • korzystny system prowizyjny,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9 -17,
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • dostęp do karty sportowej,
  • stałą pracę w nowoczesnym biurze na Ochocie, o wysokim standardzie, z dobrym węzłem komunikacyjnym,
  • pakiet szkoleń produktowych oraz z kompetencji miękkich.

Oferta jest ważna jeszcze 12 dni Aplikuj teraz