Wyszukaj spośród 7910 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Junior Language Specialist with German, French, Spanish, Dutch, Danish

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 08-05-2018, do końca 76 dni

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy:

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

• Drobne tłumaczenia na potrzeby działów komunikacji, administracji, księgowości, zakupów lub logistyki
• Stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami
• Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j. obcym)
• Wsparcie w kontroli nad obiegiem dokumentacji wewnątrz działu
• Wprowadzanie dodatkowych danych do systemu w j. obcym

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
• Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, holenderskiego lub duńskiego
• Dobra znajomość języka angielskiego (dla kandydatów ze znajomością j. niemieckiego - jako atut)
• Gotowość do ciągłego rozwoju
• NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Kompleksowy program wdrożeniowy
• Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
• Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
• Możliwości rozwoju
• Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
• Umowę o pracę
• Elastyczny grafik pracy - tylko dla Kandydatów z j. niemieckim

Branża: Administracja biurowa

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Nie ma chętnych do pracy przy zbiorach
Kto chętny do pracy przy legalnych zbiorach warzyw i owoców? Nie ma ich zbyt wielu. Do
21/08/2018
Zielona karta dla ukraińskich imigrantów i ich rodzin
Rząd wspomina o szybkiej drodze integracyjnej dla imigrantów, którzy pracują w Polsce
20/08/2018
Bon dla zatrudniających nowych pracowników
MRPiPS planuje wprowadzić tak zwany bon ofertowy, którego zadaniem jest ułatwienie
17/08/2018
Zobacz wszystkie