Wyszukaj spośród 10711 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik przebudowy w markecie budowlanym

Lokalizacja: Konin , wielkopolskie
Data: 07-05-2018, do końca 111 dni

Jobman Group Sp. z o.o. -
Agencja Pracy Tymczasowej zarejestrowana pod nr 2163 - poszukuje osób
chętnych do podjęcia pracy tymczasowej.

Przebudowy w markecie budowlanym- praca od 16.08.2017r.

Praca wyłącznie w nocy dla znanej sieci marketów budowlanych na terenie Konina i Kalisza.

Opis stanowiska

ZADANIA:

-pomoc przy przebudowie działów w markecie budowlanym
-prace porządkowe
-przekładanie, wykładanie towaru

Wymagania

WYMAGANIA:

-dyspozycyjność
-gotowość do pracy w godzinach nocnych
-rzetelność
-posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem
-gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy

OFERUJEMY:

-umowa zlecenie
-stawka 25 zł brutto/h
-praca w godzinach nocnych
-w przypadku posiadania własnego samochodu zwrot kosztów dojazdu
-obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności są załatwiane bez konieczności wychodzenia z domu

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie drogą elektroniczną.

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji
zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych
osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie