Praca zdalna z językiem niemieckim
Cee Experts Uszyński s.j.

  • Radom, mazowieckie
  • 04-05-2018 , do końca 11 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Administracja biurowa
  • Kraj: Polska

Pracodawca: Cee Experts Uszyński s.j.
Kraj: Polska , Region: mazowieckie

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Dla naszych klientów, dużych, międzynarodowych firm z branży BPO/SSC poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarach
Administracji międzynarodowej/Księgowości/ Obsługi klienta / Social Media lub Logistyki.

Opis stanowiska:

  • Odpowiadać na przychodzące połączenia telefoniczne/ e-maile od klientów dotyczące zagadnień technicznych związanych z korzystaniem z konkretnej marki urządzeń
  • Dostarczyć wysokiej jakości standard obsługi klientów
  • Analizować i rozwiązywać najczęstsze zapytania korzystając z przygotowanych przez nas rozwiązań
  • Współpracować z zespołem specjalistów IT by poradzić sobie z bardziej skomplikowanymi zagadnieniami

Profil Kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Odpowiednie zaplecze techniczne do pracy z domu np. dostęp do szerokopasmowego internetu
  • Podstawowe doświadczenie w zakresie obsługi Windows 7 i pakietu MS Office
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta (jest mile widziane ale nie jest wymagane)
  • Umiejętność pracy z zespołem, nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz umiejętność samodzielnego i efektywnego zarządzania zadaniami
  • Gotowość do odbycia trzytygodniowego szkolenia w siedzibie firmy w Warszawie oraz sporadycznych podróży do biura w trakcie trwania kontraktu

Poszukujemy osób gotowych rozpocząć współpracę od końca maja bądź początku czerwca!

Nasz Partner Biznesowy oferuje:

  • Praca zdalna z domu w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Praca w międzynarodowej firmie dla prestiżowych klientów
  • Jasno określona ścieżka kariery
  • Od ekspertów naszego klienta nauczysz się najlepszych praktyk oraz biznesu na światowym poziomie
  • Poza wynagrodzeniem otrzymasz szeroki pakiet dodatków pozapłacowych

Oferta jest ważna jeszcze 11 dni Aplikuj teraz