Operator Maszyn

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza , śląskie
Praca Operator Maszyn

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej, szukamy osób na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa maszyny
  • Kontrola jakości produktu
  • Przewożenie produktów na wózku widłowym na magazyn
  • Bieżąca kontrola i konserwowanie maszyny
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność
  • Chęć do pracy
Oferujemy

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Praca w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Wolne weekendy
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Udział w prestiżowym projekcie dla branży automotive
  • Możliwości rozwoju wewnątrz firmy

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o aplikowanie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o.o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Gdzie szukać pracy jako Operator Maszyn

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Maszyn w miejscowości: Dąbrowa Górnicza jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LOBO SP. Z O.O. SP K. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Maszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Maszyn, praca w Dąbrowa Górnicza dopasowana do Twoich wymagań.LOBO SP. Z O.O. SP K. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.