Wyszukaj spośród 9785 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Prace magazynowe, dla wszystkich! Darmowy dojazd. Od zaraz
Lokalizacja: Śrem , wielkopolskie
Data: 02-05-2018, do końca 23 dni

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Opis stanowiska

Szukasz pracy, lecz nie masz doświadczenia?! Nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy.
Praca polega na pakowaniu oraz sortowaniu odzieży.

Wymagania

Oczekujemy tylko pozytywnego nastawienia oraz chęci do pracy fizycznej.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, premie, oraz darmowy transport m.in z Poznania, Wągrowca, Niemczyna, Trzemeszna , Gniezna, Łubowa, Pobiedzisk

Oferujemy

Nie czekaj, zadzwoń lub napisz SMS już teraz aby uzyskać więcej informacji, 668 466 375 lub 668 281 846.

Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie