Wyszukaj spośród 7422 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca zdalna z językiem niemieckim

Lokalizacja: Ostrołęka , mazowieckie
Data: 28-04-2018, do końca 85 dni

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Dla naszych klientów, dużych, międzynarodowych firm z branży BPO/SSC poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarach
Administracji międzynarodowej/Księgowości/ Obsługi klienta / Social Media lub Logistyki.

Opis stanowiska

Po szkoleniu wstępnym będziesz w stanie:

• Odpowiadać na przychodzące połączenia telefoniczne/ e-maile od klientów dotyczące zagadnień technicznych związanych z korzystaniem z konkretnej marki urządzeń
• Dostarczyć wysokiej jakości standard obsługi klientów
• Analizować i rozwiązywać najczęstsze zapytania korzystając z przygotowanych przez nas rozwiązań
• Współpracować z zespołem specjalistów IT by poradzić sobie z bardziej skomplikowanymi zagadnieniami

Wymagania

Profil kandydata

Zanim rozpoczniesz szkolenie wstępne sprawdzimy czy posiadasz:

• Bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego (min. B2)
• Dobrą znajomość języka angielskiego (min. B1)
• Odpowiednie zaplecze techniczne do pracy z domu np. dostęp do szerokopasmowego internetu
• Podstawowe doświadczenie w zakresie obsługi Windows 7 i pakietu MS Office
• Doświadczenie w zakresie obsługi klienta (jest mile widziane ale nie jest wymagane)
• Umiejętność pracy z zespołem, nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz umiejętność samodzielnego i efektywnego zarządzania zadaniami
• Gotowość do odbycia trzytygodniowego szkolenia w siedzibie firmy w Warszawie oraz sporadycznych podróży biura w trakcie trwania kontraktu

Poszukujemy osób gotowych rozpocząć współpracę od końca maja bądź początku czerwca!

Oferujemy

Co oferuje nasz klient:

Praca zdalna z domu w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
• Praca w międzynarodowej firmie dla prestiżowych klientów
• Jasno określona ścieżka kariery
• Od ekspertów naszego klienta nauczysz się najlepszych praktyk oraz biznesu na światowym poziomie
• Poza wynagrodzeniem otrzymasz szeroki pakiet dodatków pozapłacowych

Branża: Administracja biurowa

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zielona karta dla ukraińskich imigrantów i ich rodzin
Rząd wspomina o szybkiej drodze integracyjnej dla imigrantów, którzy pracują w Polsce
20/08/2018
Bon dla zatrudniających nowych pracowników
MRPiPS planuje wprowadzić tak zwany bon ofertowy, którego zadaniem jest ułatwienie
17/08/2018
Podwyżki dla pielęgniarek i położnych
Płace zasadnicze pielęgniarek i położnych wzrosną, a to za sprawą dodatku, który
17/08/2018
Zobacz wszystkie