Wyszukaj spośród 18331 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 27-04-2018, do końca 149 dni

Agencja Zatrudnienia CRAFTS dla swojego kontrahetna, specjalisty w zakresie obsługi użytkowników rowerów miejskich poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • telefoniczna obsługa Klienta w ruchu przychodzącym,
  • obsługa zgłoszeń mailowych, chatu i korespondencji tradycyjnej,
  • budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.
Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie,
  • znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze Klienta,
  • dyspozycyjności do pracy min. 100 godzin w miesiącu,
  • aktywnej pracy w zespole

Mile widziana - komunikatywna znajomość (poziom B2) języka angielskiego / rosyjskiego / niemieckiego / fińskiego.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym zespole i nowoczesnym biurze na Żoliborzu,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,
  • wynagrodzenie godzinowe - od 17 zł brutto/h do 28 zł brutto/h,
  • kawę z pianką z ekspresu i świeże owoce
  • darmowe konto na rowery miejskie
  • elastyczny grafik pracy - praca zmianowa min. 100 h miesięcznie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie