Wyszukaj spośród 18331 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Kierownik działu produkcji drzwi

Lokalizacja: Częstochowa , śląskie
Data: 27-04-2018, do końca 149 dni

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu: 11153) dla swojego Klienta z Włoszczowy, firmy specjalizującej się w produkcji wysokiej klasy drzwi i okien, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:
- organizacja i realizacja planów produkcyjnych,
- optymalizacja produkcji pod kątem wydajności, jakości i kontroli kosztów,
- kontrola parku maszynowego,
- nadzór nad służbami przygotowania produkcji,
- terminowe realizowanie planów produkcyjnych,
- zarządzanie zespołem produkcyjnym (ok. 100 osób),
- ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie zapewnienia surowców i środków niezbędnych do realizacji procesu produkcyjnego,
- prowadzenie dokumentacji, raportowanie działań.

Wymagania

Wymagania:
- min. 3- letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku w szeroko pojętej branży drewnianej,
- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Obróbka drewna, Zarządzanie lub pokrewne,
- doświadczenie w zarządzaniu średnimi zespołami (warunek konieczny),
- znajomość narzędzi LEAN oraz programu Excel,
- wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, organizacyjne oraz interpersonalne,
- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,
- atrakcyjne wynagrodzenie miesięcznie oraz korzystny system premiowy,
- niezbędne narzędzia do pracy,
- możliwość realizacji własnych pomysłów,
- dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz karty MultiSport,
- możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy,
- kompleksowe wsparcie w razie ewentualnej relokacji,
- przyjazną atmosferę współpracy w międzynarodowym środowisku.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie