Kierownik działu produkcji drzwi
CRAFTS Agencja Zatrudnienia

  • Kraków, małopolskie
  • 27-04-2018 , do końca 5 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: małopolskie
  • Branża: Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Pracodawca: CRAFTS Agencja Zatrudnienia
Kraj: Polska , Region: małopolskie

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu: 11153) dla swojego Klienta z Włoszczowy, firmy specjalizującej się w produkcji wysokiej klasy drzwi i okien, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:
- organizacja i realizacja planów produkcyjnych,
- optymalizacja produkcji pod kątem wydajności, jakości i kontroli kosztów,
- kontrola parku maszynowego,
- nadzór nad służbami przygotowania produkcji,
- terminowe realizowanie planów produkcyjnych,
- zarządzanie zespołem produkcyjnym (ok. 100 osób),
- ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie zapewnienia surowców i środków niezbędnych do realizacji procesu produkcyjnego,
- prowadzenie dokumentacji, raportowanie działań.

Wymagania:
- min. 3- letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku w szeroko pojętej branży drewnianej,
- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Obróbka drewna, Zarządzanie lub pokrewne,
- doświadczenie w zarządzaniu średnimi zespołami (warunek konieczny),
- znajomość narzędzi LEAN oraz programu Excel,
- wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, organizacyjne oraz interpersonalne,
- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,
- atrakcyjne wynagrodzenie miesięcznie oraz korzystny system premiowy,
- niezbędne narzędzia do pracy,
- możliwość realizacji własnych pomysłów,
- dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz karty MultiSport,
- możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy,
- kompleksowe wsparcie w razie ewentualnej relokacji,
- przyjazną atmosferę współpracy w międzynarodowym środowisku.

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni Aplikuj teraz