Wyszukaj spośród 7370 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Kasjer / kasjerka

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 27-04-2018, do końca 85 dni

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

Opis stanowiska

Kasjer / Kasjerka - oferta pracy tymczasowej

OBOWIĄZKI

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania

WYMAGANIA

- aktualna książeczka sanepid
- komunikatywność (umiejętność pracy z Klientem)
- wysoka kultura osobista
- odpowiedzialność i rzetelność
- dyspozycyjność

Oferujemy

OFERUJEMY

- pracę na umowę zlecenie (możliwość przejścia na umowę o pracę po 1000 godz.)
- do wyboru 4 różne lokalizacje
- pełen etat
- wsparcie konsultantów i Rzecznika Pracownika
- obsługę administracyjną on-line

DODATKOWE INFORMACJE

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Branża: Obsługa klienta

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zielona karta dla ukraińskich imigrantów i ich rodzin
Rząd wspomina o szybkiej drodze integracyjnej dla imigrantów, którzy pracują w Polsce
20/08/2018
Bon dla zatrudniających nowych pracowników
MRPiPS planuje wprowadzić tak zwany bon ofertowy, którego zadaniem jest ułatwienie
17/08/2018
Podwyżki dla pielęgniarek i położnych
Płace zasadnicze pielęgniarek i położnych wzrosną, a to za sprawą dodatku, który
17/08/2018
Zobacz wszystkie