Wyszukaj spośród 12408 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Młodszy Administrator korespondencji mailowej z niemieckim - praca zdalna
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 27-04-2018, do końca 24 dni

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji od lat rozwijającej się dynamicznie na polskim rynku, poszukujemy otwartych na nowe doświadczenia kandydatów ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Administracji międzynarodowej/Księgowości/ Zakupów lub Logistyki.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
-Wprowadzanie, procesowanie oraz weryfikacja poprawności danych w systemie,
-Wykonywanie codziennych zadań z oddelegowaniem poważniejszych problemów do przełożonego
-Analiza zapytań mailowych oraz kontakt z klientem,
-Współpraca z innymi placówkami zagranicznymi
-Drobne tłumaczenia z j. obcego
-Współtworzenie i optymalizacja procesów w zakresie prowadzonych działań

Wymagania

Profil kandydata:
-Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom C1/C2)
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B1)
-Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
-Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia

Oferujemy

Nasz Partner biznesowy oferuje:
-Możliwość pracy zdalnej
-Możliwość korzystania z języka obcego w codziennej pracy i rozwijanie kompetencji językowych
-Zdobycie doświadczenia w pracy dla międzynarodowej organizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii
-Szkolenia stanowiskowe dopasowane do indywidulanych potrzeb oraz liczne możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy
-Konkurencyjne wynagrodzenia
-Jasną ścieżkę kariery z licznymi możliwościami awansu i zmiany projektów
-Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, bony sodexo, karta sportowa i in.

Branża: Administracja biurowa

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie