Wyszukaj spośród 18331 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Country Sales Manager (rynek włoski)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 26-04-2018, do końca 150 dni

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu: 11153) dla swojego Klienta - lidera na rynku branży motoryzacyjnej- poszukuję kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

• stworzenie oraz adaptacja strategii sprzedażowej na rynku włoskim
• realizacja wytyczonych przez Zarząd planów sprzedażowych
• stworzenie struktur sprzedażowych na podległym regionie
• zarządzanie zespołem sprzedażowym na danym obszarze
• wyszukiwanie nowych możliwości biznesowych i pogłębianie
potencjały rynku
• obsługa dotychczasowych klientów
• odnawianie relacji z klientami, którzy przestali być aktywni - budowanie świadomości marki
• analiza trendów rynkowych oraz działań prowadzonych przez
konkurencję
• antycypacja ryzyk związanych ze zmianami w otoczeniu rynkowym
• ścisła współpraca z centralą firmy w Polsce i bieżące raportowanie
wyników sprzedażowych do zarządu firmy w Polsce.

Wymagania

Wymagamy:

minimum 10 - letniego doświadczenia w  sprzedaży w branży związanej ze sprzedażą samochodów bądź innych marek premium
• biegłej znajomości języka włoskiego w mowie i piśmie
• doświadczenia w tworzeniu struktury sprzedaży od zera, i w zarządzaniu nią w środowisku międzynarodowym

• doświadczenie w budowaniu efektywności zespołu
• umiejętności z zakresu nowoczesnych technik negocjacyjnych
• rozumienie funkcjonowania obszarów biznes i back-office
gotowości do podróży w układzie 3 tygodnie we
Włoszech i 1 tydzień w biurze w centrali - województwo mazowieckie

Oferujemy

W zamian, oferujemy Ci:

stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
• zakwaterowanie, samochód, pozostałe koszty w fakturze netto
atrakcyjny system prowizyjny
• udział w realizacji ciekawych wyzwań związanych w tworzeniu struktury sales forces we Włoszech
• udział w tworzeniu strategii sprzedaży na danym obszarze
• udział w sukcesie firmy, która dąży do pozycji lidera na rynkach UE

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie