Wyszukaj spośród 10690 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik działu świeża żywność

Lokalizacja: Mielec , podkarpackie
Data: 26-04-2018, do końca 122 dni

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

Pracownik hali sprzedaży / dział świeża żywność - oferta pracy tymczasowej.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie obsługa stoiska z rybami oraz obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy

Wymagania

WYMAGANIA

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- pełna dyspozycyjność

Oferujemy

OFERUJEMY

- pracę na umowę zlecenie
- pełen etat
- pracę w oparciu o grafik ustalany ze sklepem
- wsparcie konsultantów i Rzecznika Pracownika

Praca dorywcza - praca dodatkowa - praca również dla studentów!

DODATKOWE INFORMACJE

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie