Wyszukaj spośród 12408 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator wózka widłowego
Lokalizacja: Siechnice , dolnośląskie
Data: 26-04-2018, do końca 25 dni

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej zarejestrowana pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej w centrum logistycznym 3LP S.A. - spółce wydzielonej z TIM S.A. na stanowisku: Operator wózka widłowego - oferta pracy tymczasowej

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • obsługa wózka widłowego
  • kompletowanie zamówień
  • załadunek i rozładunek towaru
  • sortowanie towaru na półkach magazynu
  • praca ze skanerem
  • praca na hali
Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe
  • jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy zmianowej
  • nie brakuje ci chęci do pracy
  • potrafisz pracować w zespole
Oferujemy

Oferujemy:

  • NOWĄ STAWKĘ: wynagrodzenie podstawowe od 2700 zł brutto
  • atrakcyjne premie
  • umowę o pracę tymczasową w pełni oskładkowaną
  • już po 4 miesiącach możliwość stałego zatrudnienia u pracodawcy
  • perspektywę długotrwałej współpracy

DODATKOWE INFORMACJE

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Branża: Transport / Spedycja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie