To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Analityk Łańcucha Dostaw
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Administracja biurowa, Doradztwo / Konsulting
  • Kraj: Polska

Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: mazowieckie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, działającego w branży budowlano-dekoracyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • bogaty pakiet kursów i szkoleń
  • kartę Multisport
  • opiekę zdrowotną w prywatnej placówce
  • szeroki pakiet ubezpieczeń na życie
  • możliwość we współzarządzaniu

GŁÓWNE ZADANIA:

  • ocena produktywności i rentowności realizowanych operacji w łańcuchu dostaw
  • sprawowanie pieczy nad realizacją zamówień
  • prowadzenie analiz rynku oraz danych marketingowych
  • odpowiedzialność oraz weryfikacja podejmowanych działań w sektorze łańcucha dostaw

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • biegła znajomość programu MS Excel

Mile widziana będzie znajomość VBA, SQL oraz MS Access