Wyszukaj spośród 7422 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Analityk Łańcucha Dostaw

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 20-04-2018, do końca 93 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, działającego w branży budowlano-dekoracyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • bogaty pakiet kursów i szkoleń
  • kartę Multisport
  • opiekę zdrowotną w prywatnej placówce
  • szeroki pakiet ubezpieczeń na życie
  • możliwość we współzarządzaniu
Wymagania

GŁÓWNE ZADANIA:

  • ocena produktywności i rentowności realizowanych operacji w łańcuchu dostaw
  • sprawowanie pieczy nad realizacją zamówień
  • prowadzenie analiz rynku oraz danych marketingowych
  • odpowiedzialność oraz weryfikacja podejmowanych działań w sektorze łańcucha dostaw
Oferujemy

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • biegła znajomość programu MS Excel

Mile widziana będzie znajomość VBA, SQL oraz MS Access

Branża: Administracja biurowa
Branża: Doradztwo / Konsulting

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zielona karta dla ukraińskich imigrantów i ich rodzin
Rząd wspomina o szybkiej drodze integracyjnej dla imigrantów, którzy pracują w Polsce
20/08/2018
Bon dla zatrudniających nowych pracowników
MRPiPS planuje wprowadzić tak zwany bon ofertowy, którego zadaniem jest ułatwienie
17/08/2018
Podwyżki dla pielęgniarek i położnych
Płace zasadnicze pielęgniarek i położnych wzrosną, a to za sprawą dodatku, który
17/08/2018
Zobacz wszystkie