To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Specjalista ds. kontroli jakości
CRAFTS Agencja Zatrudnienia

  • Kraków, małopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: małopolskie
  • Branża: Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Pracodawca: CRAFTS Agencja Zatrudnienia
Kraj: Polska , Region: małopolskie

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu: 11153) dla swojego Klienta z Łopuszna / k. Kielc, firmy będącej liderem w branży mięsnej na rynkach międzynarodowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • kontrola dostaw surowca,
  • prowadzenie wewnętrznych prób jakościowych,
  • weryfikacja kluczowych etapów produkcji,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej, raportowanie wyników kontroli,
  • współpraca z innymi działami w zakresie prac kontrolnych.

Wymagamy:

  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku w branży drobiarskiej (warunek konieczny),
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie jakością, towaroznawstwo, technologia żywności lub pokrewne,
  • zaangażowanie, dokładność i odpowiedzialność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne (adekwatne do posiadanych kompetencji),
  • pracę pełną wyzwań od poniedziałku do piątku,
  • przyjazną atmosferę współpracy w międzynarodowym środowisku,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy.