Wyszukaj spośród 7939 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Specjalista ds. kontroli jakości

Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Data: 20-04-2018, do końca 94 dni

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu: 11153) dla swojego Klienta z Łopuszna / k. Kielc, firmy będącej liderem w branży mięsnej na rynkach międzynarodowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • kontrola dostaw surowca,
  • prowadzenie wewnętrznych prób jakościowych,
  • weryfikacja kluczowych etapów produkcji,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej, raportowanie wyników kontroli,
  • współpraca z innymi działami w zakresie prac kontrolnych.
Wymagania

Wymagamy:

  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku w branży drobiarskiej (warunek konieczny),
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie jakością, towaroznawstwo, technologia żywności lub pokrewne,
  • zaangażowanie, dokładność i odpowiedzialność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne (adekwatne do posiadanych kompetencji),
  • pracę pełną wyzwań od poniedziałku do piątku,
  • przyjazną atmosferę współpracy w międzynarodowym środowisku,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy.

Branża: Kontrola jakości
Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Nie ma chętnych do pracy przy zbiorach
Kto chętny do pracy przy legalnych zbiorach warzyw i owoców? Nie ma ich zbyt wielu. Do
21/08/2018
Zielona karta dla ukraińskich imigrantów i ich rodzin
Rząd wspomina o szybkiej drodze integracyjnej dla imigrantów, którzy pracują w Polsce
20/08/2018
Bon dla zatrudniających nowych pracowników
MRPiPS planuje wprowadzić tak zwany bon ofertowy, którego zadaniem jest ułatwienie
17/08/2018
Zobacz wszystkie