Wyszukaj spośród 18357 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Brygadzista magazynu

Lokalizacja: Kielce , świętokrzyskie
Data: 20-04-2018, do końca 155 dni

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu: 11153) dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w przetwórstwie produktów mięsnych, poszukuje kandydatów do pracy w Łopusznie na stanowisku:

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • współpraca, organizacja, nadzór oraz planowanie zadań podległego zespołu (ok. 5 osób),
  • kontrola nad pracami magazynu oraz ich zgodności z obowiązującymi procedurami,
  • monitorowanie prawidłowej ilości i jakości załadunku,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • współpraca z belgijskim oddziałem firmy.
Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • kilkuletniego doświadczenia w pracy na w/w stanowisku,
  • umiejętności zarządzania zespołem,
  • samodzielności i umiejętności podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • zaangażowania oraz odpowiedzialnego podejścia do zadań,
  • minimum wykształcenia średniego,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży spożywczej,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • realną możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy,
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie