Kierowca C+E (Belgia)

Impact Poland Sp. z o.o. Hasselt Wynagrodzenie do negocjacji

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • Transport euro palet, głównie na terenie Belgii
  • Rozładunek i załadunek towaru w centrali firmy, oraz u klientów
  • Stały kontak telefoniczny z centralą

Oczekiwania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Gotowości do pracy fizycznej
  • Prawo jazdy kat. C+E

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną (8,15% rocznych zarobków brutto)
  • dodatek rodzinny
  • pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
  • załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
  • stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125€
  • zakwaterowanie: płatne 65€/tydzień
  • pracę na dłuższy okres czasu
  • ubranie robocze

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na adres mailowy:

praca@maintec.net

Certyfikat KRAZ nr 275

Wymagane języki

angielski

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Kierowca C+E (Belgia)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierowca C+E (Belgia) w miejscowości: Hasselt jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Impact Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierowca C+E (Belgia) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca C+E (Belgia), praca w Hasselt dopasowana do Twoich wymagań.Impact Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie