Wyszukaj spośród 18331 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Asystentka Biura

Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Data: 19-04-2018, do końca 157 dni

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu 1153), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Co będziesz robić:

  • Odpowiadać za obieg dokumentów.
  • Zarządzanć korespondencją oraz zapewnieniać właściwy przepływ informacji.
  • Kontaktować się z instytucjami, kontrahentami i Klientami firmy.
  • Prowadzić bieżące sprawy oraz kalendarza spotkań.
  • Koordynować spotkania zewnętrzne i wewnętrzne.
  • Sporządzanać raporty, analizy, zestawienia i dokumentacje na potrzeby Zarządu.
  • Współpracować z innymi działami firmy.
  • Budować pozytywny wizerunek firmy.
Wymagania

Szukamy osoby, która:

  • Zna język angielski na poziomie min. B2 i nie boi się go używać na co dzień.
  • Ma doświadczenie w pracy na stanowiskach asystenckich, recepcyjnych, administracyjnych.
  • Jest samodzielna i czuje odpowiedzialność za zadania, które realizuje.
  • Świetnie radzi sobie z sytuacjami wymagającymi pracy pod presją czasu, ,,gaszeniem pożarów", ale jak trzeba to potrafi posiedzieć w skupieniu nad analizą w Excelu.
Oferujemy

Dołączając do nas otrzymasz:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.
  • Umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Pracę w prestiżowej lokalizacji.
  • Bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na polu kariery.
  • Szkolenia z zakresu kompetencji twardych i miękkich.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie