Wyszukaj spośród 7939 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Asystentka Biura

Lokalizacja: Kielce , świętokrzyskie
Data: 19-04-2018, do końca 95 dni

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu 1153), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Co będziesz robić:

  • Odpowiadać za obieg dokumentów.
  • Zarządzanć korespondencją oraz zapewnieniać właściwy przepływ informacji.
  • Kontaktować się z instytucjami, kontrahentami i Klientami firmy.
  • Prowadzić bieżące sprawy oraz kalendarza spotkań.
  • Koordynować spotkania zewnętrzne i wewnętrzne.
  • Sporządzanać raporty, analizy, zestawienia i dokumentacje na potrzeby Zarządu.
  • Współpracować z innymi działami firmy.
  • Budować pozytywny wizerunek firmy.
Wymagania

Szukamy osoby, która:

  • Zna język angielski na poziomie min. B2 i nie boi się go używać na co dzień.
  • Ma doświadczenie w pracy na stanowiskach asystenckich, recepcyjnych, administracyjnych.
  • Jest samodzielna i czuje odpowiedzialność za zadania, które realizuje.
  • Świetnie radzi sobie z sytuacjami wymagającymi pracy pod presją czasu, ,,gaszeniem pożarów", ale jak trzeba to potrafi posiedzieć w skupieniu nad analizą w Excelu.
Oferujemy

Dołączając do nas otrzymasz:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.
  • Umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Pracę w prestiżowej lokalizacji.
  • Bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na polu kariery.
  • Szkolenia z zakresu kompetencji twardych i miękkich.

Branża: Administracja biurowa
Branża: Pozostałe

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Nie ma chętnych do pracy przy zbiorach
Kto chętny do pracy przy legalnych zbiorach warzyw i owoców? Nie ma ich zbyt wielu. Do
21/08/2018
Zielona karta dla ukraińskich imigrantów i ich rodzin
Rząd wspomina o szybkiej drodze integracyjnej dla imigrantów, którzy pracują w Polsce
20/08/2018
Bon dla zatrudniających nowych pracowników
MRPiPS planuje wprowadzić tak zwany bon ofertowy, którego zadaniem jest ułatwienie
17/08/2018
Zobacz wszystkie