Programista PHP z doświadczeniem

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Programista PHP z doświadczeniem

Dla jednego z naszych Klientów specjalizującego się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania wspomagającego cele biznesowe i analizę danych operacyjnych firm poszukuje kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie istniejącej na rynku już od 10 lat,
  • Możliwość ciągłego rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych (w ramach oferowanych szkoleń, warsztatów jak również samorozwoju),
  • Nieformalna i przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym środowisku (dotychczas Włochy, Polska i Irlandia),
  • W przypadku pracy w biurze - dogodna lokalizacja pracy, darmowy parking, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Obowiązki:

Nasz Klient poszukuje programisty PHP, który dołączy do zespołu zajmującego się projektowaniem, implementacja oraz utrzymaniem aplikacji. Jako członek zespołu będziesz miał realny wpływ na przebieg i rozwój projektu oraz możliwość uczestniczenia w każdej fazie projektu.

Wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w komercyjnym programowaniu aplikacji webowych,
  • Bardzo dobra znajomość PHP5, platformy WordPress i/lub jednego z frameworków (CodeIgniter, Laravel, Zend, Yii),
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (PostgreSQL, MySQL),
  • Dobra znajomość HTML i Javascript,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i zarządzania czasem,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w zespole i czytanie dokumentacji technicznej,
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • Znajomość i umiejętność zastosowania wzorców projektowych do rozwiązania problemu.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość baz danych z rodziny NoSQL (Cassandra, CouchDB, Elasticsearch, PostgreSQL),
  • Obsługa systemów z rodziny Linux,
  • Znajomość PHP7 i nowych rozwiązań dostępnych w tej wersji języka,
  • Przeszła styczność z technologiami hostingu w chmurze (VPS, kontenery) i dostawcami AWS i GCP,
  • Uprzedni kontakt z językiem Python,
  • Znajomość technologii do cache-owania danych (Redis/memcached) i proxy (Squid, HAProxy,Varnish Cache, nginx).

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Gdzie szukać pracy jako Programista PHP z doświadczeniem

Jaka oferta pracy na stanowisku: Programista PHP z doświadczeniem w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy TeamQuest Sp.zo.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Programista PHP z doświadczeniem Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista PHP z doświadczeniem , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.TeamQuest Sp.zo.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.