Wyszukaj spośród 18331 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik szwalni

Lokalizacja: Kielce , świętokrzyskie
Data: 19-04-2018, do końca 157 dni

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu 11153) dla swojego Klienta, który prowadzi działalność w branży odzieżowej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie wykonywać proste prace w szwalni m.in. obcinanie nitek przy koszulach, zapinanie guzików, prasowanie, oklejanie metek, pakowanie ubrań.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy dyspozycyjności, chęci do pracy, sprawności manualnej, dobrej kondycji fizycznej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres: maj - lipiec,
  • wynagrodzenie godzinowe,
  • pracę od poniedziałku do piątku na terenie Kielc,
  • odpowiednie przygotowanie do pracy,
  • przyjazną atmosferę współpracy.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie