Młodszy Księgowy z j. francuskim

Domino Executive Search Poznań Wynagrodzenie do negocjacji

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o globalnym zasięgu poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • Sprawdzanie dokumentów księgowych,
  • Kontrola płatności,
  • Uzgadnianie sald kont,
  • Kontakt z innymi oddziałami firmy,
  • Wsparcie innych działów w procesie zamknięcia miesiąca
  • Raportowanie wyników finansowych
  • Wsparcie w procesie wdrożenia systemu SAP

Poszukujemy osób które:

  • Posługują się językiem francuskim,
  • Posługują się językiem angielskim,
  • Znają system SAP,
  • Posługują się pakietem MS Office, a w szczególności programem Excel,
  • Posiadają wiedzę z rachunkowości na dobrym poziomie,
  • Mają doświadczenie w księgowości lub pracy w SSC,
  • Chcą się rozwijać,
  • Potrafią budować efektywne relacje z innymi.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie, będącej liderem w branży,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Przyjazną atmosferę pracy w otoczeniu otwartym na różnorodność,
  • Możliwość uczestnictwa w tranzcycji procesów księgowych ze spółek europejskich,
  • Atrakcyjną, jasną ścieżkę kariery,
  • Bogaty pakiet benefitów w tym min.: opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowania do wypoczynku i dalszej edukacji w formie kursów i studiów,

Wymagane języki

francuski

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Księgowy z j. francuskim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Księgowy z j. francuskim w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Domino Executive Search lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Księgowy z j. francuskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Księgowy z j. francuskim, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Domino Executive Search praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie