Wyszukaj spośród 7422 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Specjalista ds. Rekrutacji

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 18-04-2018, do końca 95 dni

CRAFTS, to kreatywna agencja pracy funkcjonująca na rynku od ponad 8 lat. (Rejestr Agencji Zatrudnienia pod numerem 11153).

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Obecnie, do naszego zepsołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Szukasz nowych wyzwań?
Pasjonuje Cię świat rekrutacji?
Jesteś osobą pełną pasji, i szybko
nawiązujesz pozytywne relacje?

To szukamy właśnie Ciebie!

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych dla Klientów CRAFTS (w tym: redagowanie i publikacja ogłoszeń, analiza i selekcja aplikacji, i przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych)
  • poszukiwanie kandydatów metodą Direct Search
  • udział w targach i spotkaniach branżowych
  • kontakt ze stałymi i nowymi klientami firmy
  • budowanie pozytywnego wizerunku "CRAFTSowych"
Wymagania

Wymagamy od Ciebie:

  • min. rocznego doświadczenia w pracy w agencji HR
  • wykształcenienia wyższego (mile widziane kierunki związane z branżą HR, m.in. zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia)
  • asertywności i umiejętności pracy pod presją czasu
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomości branży HR
  • znajomości pakietu Office
Oferujemy

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samodzielne stanowisko i pracę pełna wyzwań przy realizacji procesów rekrutacyjnych
  • pracę w sercu Warszawy - Warszawa śródmieście
  • dostęp do szkoleń, warsztatów, wydarzeń branżowych oraz literatury branżowej gwarantujących rozwój osobisty i zawodowy
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • rodzinną atmosferę współpracy w zespole

Branża: Human Resources / Zasoby ludzkie

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zielona karta dla ukraińskich imigrantów i ich rodzin
Rząd wspomina o szybkiej drodze integracyjnej dla imigrantów, którzy pracują w Polsce
20/08/2018
Bon dla zatrudniających nowych pracowników
MRPiPS planuje wprowadzić tak zwany bon ofertowy, którego zadaniem jest ułatwienie
17/08/2018
Podwyżki dla pielęgniarek i położnych
Płace zasadnicze pielęgniarek i położnych wzrosną, a to za sprawą dodatku, który
17/08/2018
Zobacz wszystkie