Wyszukaj spośród 18357 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Kierownik zespołu

Lokalizacja: Piła , wielkopolskie
Data: 18-04-2018, do końca 157 dni

CRAFTS Agencja Zatrudnienia (nr 11153) dla swojego kontrahenta, specjalizującego się w usługach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • koordynowanie zespołu 30 osobowego pracowników tymczasowych,
  • obsługa administracyjna pracowników międzynarodowych,
  • administrowanie dokumentacją personalną,
  • wsparcie pracowników w ramach logistyki, noclegów, dojazdów i organizacji pracy,
  • pomoc w adaptacji pracowników w Polsce,
  • współpraca z Urzędem Pracy oraz Wydziałem Spraw Cudzoziemców Urzędów Wojewódzkich w ramach procesowania pozwoleń o pracę, kart pobytu itp.
  • prowadzenie ewidencji stanów zatrudnienia oraz ruchów kadrowych,
  • współudział w tworzeniu planu zatrudnienia,
  • współpraca z działem rekrutacyjnym.
Wymagania

Wymagamy:

  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego,
  • bardzo dobrej znajomości języka rosyjskiego,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • prawa jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w agencji pracy tymczasowej,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • zdolności organizacyjnych.
Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę o nienormowanym czasie pracy na terenie firmy w miejscowości Jastrowie,
  • dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób,
  • pracę w prężnie rozwijającej się w firmie, której największą wartością są ludzie,
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • benefity płacowe i pozapłacowe.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie