To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Konserwator maszyn produkcyjnych
CRAFTS Agencja Zatrudnienia

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: świętokrzyskie
  • Branża: Przemysł / Produkcja, Motoryzacja
  • Kraj: Polska

Pracodawca: CRAFTS Agencja Zatrudnienia
Kraj: Polska , Region: świętokrzyskie

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu 11153), dla swojego Klienta z Łopuszna, jednego z czołowych producentów produktów mięsnych na rynkach europejskich, poszukuje kandydata na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • bieżący serwis uszkodzonych maszyn produkcyjnych,
  • realizacja okresowych przeglądów technicznych,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej w języku polskim,
  • systematyczne monitorowanie pracy urządzeń.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku (wymóg konieczny),
  • wykształcenie min. średnie techniczne, o kierunku mechanika, elektromechanika lub pokrewne,
  • ugruntowana wiedza z zakresu elektromechaniki i pneumatyki (wymóg konieczny),
  • uprawnienia SEP,
  • dobra organizacja pracy własne,
  • obsługa komputera.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne (w zależności od posiadanych umiejętności),
  • stałą pracę od poniedziałku do piątku,
  • wsparcie serwisu zewnętrznego w przypadku poważniejszych awarii,
  • odpowiednie wdrożenie do pracy oraz niezbędne narzędzia,
  • przyjazną atmosferę współpracy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.