Copywriter

Portal www Kraków Wynagrodzenie do negocjacji

Do serwisu internetowego - poszukujemy osoby, która zajmie się pisaniem artykułów o tematyce: zdrowie, fitness, dieta, uroda itp. Praktyki są darmowe. Szukamy osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć doświadczenie (portfolio). Stawiamy na osoby terminowe, kreatywne i pełne pasji.

Zdalne praktyki w portalu internetowym - branża Fitness/ zdrowie /uroda

Obowiązki:

  • pisanie artykułów,
  • poszukiwanie nowej tematyki artykułów

Wymagania

  • lekkie pióro i szeroka wiedza ogólna,
  • szybkość w działaniu/pisaniu
  • umiejętność sprawnego pisania/ redagowania tekstów,
  • bardzo dobra znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
  • znajomość zasady stylistyki, interpunkcji, gramatyki oraz ortografii,
  • kreatywność i umiejętność pozyskiwania informacji,
  • terminowość,

Oferujemy

  • praktyki zdalne przed okres 3 miesięcy,
  • zdobycie cennego doświadczenia,
  • zaświadczenie po odbyciu praktyk,
  • dla najlepszych możliwość dalszej współpracy

Bardzo proszę o kontakt przez formularz. Prosimy o przesłanie swojego CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Gdzie szukać pracy jako Copywriter

Jaka oferta pracy na stanowisku: Copywriter w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Portal www lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Copywriter Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Copywriter, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Portal www praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.