Inżynier Budowy

Lokalizacja: Katowice , śląskie
Kraków , małopolskie
Praca Inżynier Budowy

Obszar działalności  PTM Construction Sp. z o.o. to kompleksowe roboty budowlane oraz usługi projektowe. Oferta obejmuje min.: roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, zabezpieczenia wykopów, prace zbrojarskie, ciesielskie, żelbetowe, konstrukcyjno-montażowe, roboty wykończeniowe, roboty drogowe oraz prace związane z uzbrojeniem terenu. Obecnie koncentrujemy sie na budowach w Polsce Południowej.

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie placu budowy
  • prowadzenie robót w zakresie ustalonym przez Kierownika Budowy
  • nadzorowanie pracy podległych mu pracowników, sprzętu i podwykonawców
  • przygotowywanie obmiaru postępu robót
  • koordynowanie prac podwykonawców, oraz dostaw materiałów
  • nadzór i kontrola nad postępami prowadzonych prac
  • znajomość i praca według przyjętego harmonogramu prac
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby zamówień
  • realizacja zamówień na zlecenie kierownika budowy / kierownika kontraktu
  • monitorowanie stanu złożonych zamówień, dostaw materiałów
  • przeglądy ilościowe, odbiór  dostaw na budowie
  • kontrola oraz dokumentowanie jakości robót budowlanych
  • raportowanie realizacji robót
  • realizacja założeń kosztowych i terminowych budowy
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i sprzedażowej
Wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (inż./mgr inż.)
  • wyobraźnia przestrzenna, staranność oraz odpowiedzialność
  • znajomość języków obcych: dobra znajomość języka niemieckiego
    lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy na budowie mile widziane
  • biegła obsługa programów z pakietu MS Office, (MS Project mile widziany)
  • znajomość programów do projektowania (m.in. ACAD)
  • samodzielność i doświadczenie w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i ekip wykonawczych
  • prawo jazdy - kat. B
Oferujemy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich umiejętności
  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Budowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Budowy w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PTM Construction Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Budowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Budowy, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.PTM Construction Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie