Wyszukaj spośród 20117 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pomoc w Dziale Księgowości

Lokalizacja: Gdynia , pomorskie
Data: 16-04-2018, do końca 208 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Dla naszego Kluczowego Klienta działającego w branży chemicznej i farmaceutycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

Aplikuj do nas, jeżeli szukasz zatrudnienia w liczącej się na rynku i renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę, oferujemy szkolenie, zagwarantujemy ciekawe wynagrodzenie oraz pracę w elastycznej formie.

Ponadto zapewnimy roczną premię, różnego rodzaju kursy i szkolenia oraz inne bonusy pozapłacowe.

Wymagania

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie, jeśli dobrze znasz j. niemiecki i potrafisz komunikować się w j. angielskim, a ponadto wiesz, że świetnie sprawdzisz się w księgowości.

Być może nie posiadasz wykształcenia, ani doświadczenia w pracy w zakresie finansów i rachunkowości? Nie szkodzi! Dla nas liczy się przede wszystkim znajomość języków obcych!

Oferujemy

Do Twoich zadań będzie należała obsługa Klientów niemieckojęzycznych oraz prowadzenie stosownej dokumentacji z zakresu księgowości i finansów.

Szukasz pracy jako Pomoc w Dziale Księgowości

Oferta pracy na stanowisku: Pomoc w Dziale Księgowości w miejscowości: Gdynia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pomoc w Dziale Księgowości Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pomoc w Dziale Księgowości, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Optymistyczniej na rynku pracy
            W ostatnich miesiącach na rynku pracy wieje nieukrywanym
10/12/2018
Wyższa pensja minimalna od stycznia 2019 r.
Początek przyszłego roku przyniesie dużo pozytywnych zmian na rynku pracy.
07/12/2018
Coraz więcej pracowników ze wschodu na polskim rynku pracy
            W ostatnich miesiącach możemy zaobserwować coraz większą
06/12/2018
Zobacz wszystkie