Wyszukaj spośród 8804 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pomoc w Dziale Księgowości
Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie
Data: 16-04-2018, do końca 62 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Dla naszego Kluczowego Klienta działającego w branży chemicznej i farmaceutycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

Aplikuj do nas, jeżeli szukasz zatrudnienia w liczącej się na rynku i renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę, oferujemy szkolenie, zagwarantujemy ciekawe wynagrodzenie oraz pracę w elastycznej formie.

Ponadto zapewnimy roczną premię, różnego rodzaju kursy i szkolenia oraz inne bonusy pozapłacowe.

Wymagania

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie, jeśli dobrze znasz j. niemiecki i potrafisz komunikować się w j. angielskim, a ponadto wiesz, że świetnie sprawdzisz się w księgowości.

Być może nie posiadasz wykształcenia, ani doświadczenia w pracy w zakresie finansów i rachunkowości? Nie szkodzi! Dla nas liczy się przede wszystkim znajomość języków obcych!

Oferujemy

Do Twoich zadań będzie należała obsługa Klientów niemieckojęzycznych oraz prowadzenie stosownej dokumentacji z zakresu księgowości i finansów.

Branża: Call Center
Branża: Obsługa klienta

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Jak dorobić po pracy – przegląd najpopularniejszych zajęć dodatkowych
Polacy, czyli naród zabiegany. Starają się wiązać koniec z końcem, czasami nawet
12/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. VI
Podczas gdy większość pracodawców uważa, że spełnia wszelkie kryteria przyjaznej
11/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. V
W poprzednich częściach cyklu wyjaśniliśmy już m.in., jak stworzyć skuteczne
10/07/2018
Zobacz wszystkie