Wyszukaj spośród 18331 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Młodszy księgowy z j. francuskim lub niemieckim

Lokalizacja:
Data: 16-04-2018, do końca 161 dni

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży IT aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

• Stanowisko w dziale zobowiązań (PTP) lub w dziale należności (OTC)
• Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami
• Praca z systemem SAP
• Kontrola poprawności danych / dokumentacji
• Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur
• Wsparcie w zamknięciu miesiąca / roku
• Bieżący kontakt i wsparcie klienta obcojęzycznego

Wymagania

Wymagania:

• Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1+)
• Bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego (min. B2/C1)
• Znajomość podstaw rachunkowości
• Swobodna praca z narzędziami MS Office (w szczególności MS Excel)
• Umiejętność pracy w zespole
• Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Prześlij CV - Porozmawiajmy o Twojej Karierze!

Dodatkowym atutem będą:

• Wykształcenie ekonomiczne
• Znajomość dodatkowego języka obcego
• Znajomość systemu SAP
• Doświadczenie na podobnym stanowisku

Firma oferuje:

• Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz awanse w działach księgowych
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
• Szkolenia wdrożeniowe
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

Oferujemy

Zainteresowana / Zainteresowany?
Chciałabyś / Chciałbyś dowiedzieć się więcej?
Nie czekaj, aplikuj - Porozmawiamy o Twoich możliwościach!

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie