Wyszukaj spośród 18331 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Junior RtR Accountant with German

Lokalizacja:
Data: 16-04-2018, do końca 161 dni

CEE Experts jest butikiem HR wspomagającym procesy rekrutacyjne w międzynarodowych firmach. Dla naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowiska niższego i średniego szczebla. Obecnie poszukujemy osób biegle mówiących w językach obcych chętnych do podjęcia pracy w dziale Zakupów, Wsparcia Klienta, Księgowości.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Realizacja procesów księgowych z zakresu GL,
  • Wykorzystywanie j. niemieckiego w codziennej pracy,
  • Tworzenie instrukcji dla obsługi procesów księgowych,
  • Rejestracja transakcji handlowych związanych z księgą główną,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • Monitorowanie i analiza transakcji biznesowych
Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego i angielskiego na poziomie C1
  • Minimum rok doświadczenia w dziale księgowości GL
  • Dokładności, sumienności i dobrej organizacji własnej pracy;
  • Umiejętności pracy zespołowej;
Oferujemy

Nasz Partner biznesowy oferuje:

  • Możliwość korzystania z języka obcego w codziennej pracy i rozwijanie kompetencji językowych
  • Zdobycie doświadczenia w pracy dla międzynarodowej organizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Szkolenia stanowiskowe dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz liczne możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy
  • Konkurencyjne wynagrodzenia
  • Jasną ścieżkę kariery z licznymi możliwościami awansu i zmiany projektów
  • Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, bony sodexo, karta sportowa i inne

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie