Wyszukaj spośród 7939 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Junior AP Accountant

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 13-04-2018, do końca 101 dni

CEE Experts jest butikiem HR wspomagającym procesy rekrutacyjne w międzynarodowych firmach. Dla naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowiska niższego i średniego szczebla. Obecnie poszukujemy osób biegle mówiących w językach obcych chętnych do podjęcia pracy w dziale Zakupów, Wsparcia Klienta, Księgowości.

Opis stanowiska

Resposibilities:

  • Process invoices, make tax determinations/interpretation of taxable vs non-taxable items,
  • Monitor AP debit balances and blocked invoices and correct any issues as they arise,
  • Perform monthly and yearly close activities,
  • Handle external and internal vendor correspondences via email and/or phone and provide support to other colleagues.
Wymagania

Requirements:

  • At least 1 years of professional background in simillar position,
  • Fluent English,
  • Knowledge of SAP will be an advantage,
  • Strong analytical and multitasking skills,
  • Strong team player,
  • Organizational skills and accuracy
Oferujemy

The company offers:

  • Work in international environment.
  • Attractive terms of employment.
  • Opportunities for professional development.
  • Competitve benefits package (private healthcare, sport card, discounts, life insurance, trainings, fundings for language courses).

Branża: Finanse / Księgowość

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Nie ma chętnych do pracy przy zbiorach
Kto chętny do pracy przy legalnych zbiorach warzyw i owoców? Nie ma ich zbyt wielu. Do
21/08/2018
Zielona karta dla ukraińskich imigrantów i ich rodzin
Rząd wspomina o szybkiej drodze integracyjnej dla imigrantów, którzy pracują w Polsce
20/08/2018
Bon dla zatrudniających nowych pracowników
MRPiPS planuje wprowadzić tak zwany bon ofertowy, którego zadaniem jest ułatwienie
17/08/2018
Zobacz wszystkie