Wyszukaj spośród 20324 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik zmiany nocnej

Lokalizacja: Pruszcz Gdański , pomorskie
Data: 13-04-2018, do końca 212 dni

McDonald's Pruszcz Gdańskim zatrudni na stanowisko pracownik restauracji- ZMIANA NOCNA (SPRZĄTANIE) - MĘŻCZYŹNI.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- czyszczenie i konserwacja urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń znajdujących się w restauracji;
- prace magazynowe oraz prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji.
- prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym, zgodnie z dyspozycjami pracodawcy;
- wypełnianie wszystkich zleconych przez pracodawcę zadań w zakresie objętym rodzajem powierzonej pracy.

Wymagania

Szukamy:
- osób do pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin
- osób do pracy w nocy

Oferujemy

- Umowę o pracę,
- elastyczne godziny pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb,
- rozwinięty system szkoleń,
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
- zwrot kosztów poniesionych w procesie zatrudnienia (książeczka
sanitarno-epidemiologiczna, lekarz medycyny pracy),
- dobre warunki pracy,
- posiłki pracownicze w atrakcyjnych cenach,
- pracę w miłym zespole.
- stawka na okresie próbnym 13,60 zł/brutto +20% godziny nocne = 16,32 zł/brutto
- stawka po okresie próbnym 14,00 zł/brutto +20% godziny nocne = 16,80 zł/brutto
- dodatek 20% więcej w godzinach nocnych
- pakiet sportowy OkSystem Full w cenie 42zł/miesiąc (opcja do wyboru)

Szukasz pracy jako Pracownik zmiany nocnej

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik zmiany nocnej w miejscowości: Pruszcz Gdański jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik zmiany nocnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik zmiany nocnej, praca w Pruszcz Gdański dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Optymistyczniej na rynku pracy
            W ostatnich miesiącach na rynku pracy wieje nieukrywanym
10/12/2018
Wyższa pensja minimalna od stycznia 2019 r.
Początek przyszłego roku przyniesie dużo pozytywnych zmian na rynku pracy.
07/12/2018
Zobacz wszystkie