Wyszukaj spośród 7910 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Junior Analyst with foreign languages

Lokalizacja:
Data: 13-04-2018, do końca 101 dni

CEE Experts jest butikiem HR wspomagającym procesy rekrutacyjne w międzynarodowych firmach. Dla naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowiska niższego i średniego szczebla. Obecnie poszukujemy osób biegle mówiących w językach obcych chętnych do podjęcia pracy w dziale Zakupów, Wsparcia Klienta, Księgowości.

Opis stanowiska

Responsibilities:

  • Work in one of the administration departments.
  • Producing and providing regular data analysis and reports.
  • Communication in two languages (English + other).
  • Extracting data from various reporting environments and tools.
  • Analyzing and presenting data in MS Excel.
  • Communicating with company partners/customers to agree on requirements.
Wymagania

Requirements:

  • Very good knowledge of one of the following languages: German, French, Spanish, Italian, Czech, Slovak, Hungarian.
  • Good command of English language.
  • Experience in customer service or other internships will be an asset.
  • Good communication & interpersonal skills.
  • Customer orientation.
  • Openness for gaining new experience.
Oferujemy

The company offers:

  • Work in international environment.
  • Attractive terms of employment.
  • Opportunities for professional development.
  • Competitve benefits package (private healthcare, sport card, discounts, life insurance, trainings, fundings for language courses).

Branża: Obsługa klienta

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Nie ma chętnych do pracy przy zbiorach
Kto chętny do pracy przy legalnych zbiorach warzyw i owoców? Nie ma ich zbyt wielu. Do
21/08/2018
Zielona karta dla ukraińskich imigrantów i ich rodzin
Rząd wspomina o szybkiej drodze integracyjnej dla imigrantów, którzy pracują w Polsce
20/08/2018
Bon dla zatrudniających nowych pracowników
MRPiPS planuje wprowadzić tak zwany bon ofertowy, którego zadaniem jest ułatwienie
17/08/2018
Zobacz wszystkie