Wyszukaj spośród 18331 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Account Manager

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 13-04-2018, do końca 163 dni

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr 11153) dla swojego kontrahenta, specjalizującego się w usługach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, poszukuje kandydata na samodzielne stanowisko:

Opis stanowiska

Będzie odpowiedzialny za:

  • Rozwój firmy na podległym terenie: południowa i zachodnia Polska + Niemcy
  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych poprzez kontakt bezpośredni i telefoniczny
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz sprzedaż usług firmy
  • Realizacja celów finansowych
  • Badanie potrzeb potencjalnych Klientów i budowanie bazy Klientów (sektor B2B)
  • Dobór najlepszych rozwiązań przy tworzeniu ofert oraz prezentacji handlowych
  • kontakt telefoniczny oraz spotkania osobiste z Klientami biznesowymi
  • Reprezentowanie interesów firmy na
  • Tworzenie strategii marketingowych wspierających sprzedaż
Wymagania

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Determinacja i konsekwencja w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Swoboda w kontaktach interpersonalnych i umiejętności negocjacyjne
  • Asertywność i uczciwość
  • Praktyczna znajomość zasad sprzedaży i dystrybucji
  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu
  • Umiejętność obsługi komputera
Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + premia sprzedażowa
  • Na start: samochód, laptop, telefon
  • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób
  • Pracę w prężnie rozwijającej się w firmie, której największą wartością są ludzie
  • Możliwość stworzenia swojego zespołu
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Benefity płacowe i pozapłacowe

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie