Księgowy OtC z językiem włoskim

Lokalizacja: Katowice , śląskie
Praca Księgowy OtC z językiem włoskim

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zadania:

  • Księgowanie wpływów od klienta
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Sprawdzanie rozrachunków z klientami, wyjaśnianie różnic
  • Rozpatrywanie i analiza zapytań finansowo-księgowych
  • Aktualizacja danych bankowych klientów w systemie
  • Bieżąca analiza spływu należności
  • Bieżące raportowanie
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami i klientami firmy
Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie w obszarze finansów i rachunkowości
  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego - min. B1
  • Znajomość języka włoskiego- min. B1
  • Dobra znajomość MS Office (MS Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie dopasowane do potrzeb kandydata
  • Bogaty system benefitów pozapłacowych (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, talony lunchowe)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Gdzie szukać pracy jako Księgowy OtC z językiem włoskim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Księgowy OtC z językiem włoskim w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LOBO SP. Z O.O. SP K. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Księgowy OtC z językiem włoskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Księgowy OtC z językiem włoskim, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.LOBO SP. Z O.O. SP K. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.