Serwisant łańcuchów ochronnych, monter odciągów łańcuchowych

Lokalizacja: Buczkowice , śląskie
Praca Serwisant łańcuchów ochronnych, monter odciągów łańcuchowych

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Poszukujesz nowych wyzwań?
Zależy Ci na stabilnej pracy - zgłoś się do Nas.

Obecnie dla naszego Klienta, wiodącego producenta łańcuchów technicznych oraz łańcuchów śniegowych, poszukujemy osób na stanowisko:

ZADANIA:

  • Bezpośrednia współpraca z Managerami Produktów
  • Serwisowanie łańcuchów ochronnych w terenie, u klientów firmy
  • Utrzymywanie trwałej i dobrej relacji z klientami firmy
  • Montaż odciągów łańcuchowych w siedzibie firmy w Buczkowicach
Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane średnie techniczne
  • Samodzielność, dokładność i inicjatywa w działaniu
  • Zorganizowanie i kreatywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Niekaralność
Oferujemy

FIRMA OFERUJE:

  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilną pracę z możliwością rozwoju
  • System doskonalenia kompetencji zawodowych oraz szkolenia
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • Telefon komórkowy oraz samochód służbowy ( po okresie próbnym )

Gdzie szukać pracy jako Serwisant łańcuchów ochronnych, monter odciągów łańcuchowych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Serwisant łańcuchów ochronnych, monter odciągów łańcuchowych w miejscowości: Buczkowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Serwisant łańcuchów ochronnych, monter odciągów łańcuchowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Serwisant łańcuchów ochronnych, monter odciągów łańcuchowych, praca w Buczkowice dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.