Wyszukaj spośród 7939 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca dla studentów germanistyki

Lokalizacja:
Data: 12-04-2018, do końca 102 dni

CEE Experts jest butikiem HR wspomagającym procesy rekrutacyjne w międzynarodowych firmach. Dla naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowiska niższego i średniego szczebla. Obecnie poszukujemy osób biegle mówiących w językach obcych chętnych do podjęcia pracy w dziale Zakupów, Wsparcia Klienta, Księgowości.

Opis stanowiska

Zadania:
- rejestracja zgłoszeń serwisowych,
- techniczne wsparcie klienta,
- kontakt z klientem drogą mailową i telefoniczną,
- przygotowywanie raportów okresowych.

Wymagania

Profil kandydata:
-Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego
-Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
-Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Oferujemy

Nasz Partner biznesowy oferuje:
- Możliwość podjęcia pracy na cały oraz pół etatu
-Możliwość korzystania z języka obcego w codziennej pracy i rozwijanie kompetencji językowych
-Zdobycie doświadczenia w pracy dla międzynarodowej organizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii
-Szkolenia stanowiskowe dopasowane do indywidulanych potrzeb oraz liczne możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy
-Konkurencyjne wynagrodzenia
-Jasną ścieżkę kariery z licznymi możliwościami awansu i zmiany projektów
-Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, bony sodexo, karta sportowa i inne.

Branża: Administracja biurowa

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Nie ma chętnych do pracy przy zbiorach
Kto chętny do pracy przy legalnych zbiorach warzyw i owoców? Nie ma ich zbyt wielu. Do
21/08/2018
Zielona karta dla ukraińskich imigrantów i ich rodzin
Rząd wspomina o szybkiej drodze integracyjnej dla imigrantów, którzy pracują w Polsce
20/08/2018
Bon dla zatrudniających nowych pracowników
MRPiPS planuje wprowadzić tak zwany bon ofertowy, którego zadaniem jest ułatwienie
17/08/2018
Zobacz wszystkie