Operator maszyn produkcyjnych - z transportem pracowniczym

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice , śląskie
Praca Operator maszyn produkcyjnych - z transportem pracowniczym

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Poszukujesz nowych wyzwań?
Zależy Ci na stabilnej pracy - zgłoś się do Nas.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkującej części dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

- Kontrola jakości
- Obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- Gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym
- Sumienność, rzetelność, zaangażowanie

Oferujemy

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową
- Atrakcyjny system premiowy
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
- Ubezpieczenie grupowe
- Karta Multisport
- Możliwość skorzystania z dowozu pracowniczego - atrakcyjna     stawka lub bezpłatnego transportu z Bielska-Białej

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn produkcyjnych - z transportem pracowniczym

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn produkcyjnych - z transportem pracowniczym w miejscowości: Czechowice-Dziedzice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn produkcyjnych - z transportem pracowniczym Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn produkcyjnych - z transportem pracowniczym, praca w Czechowice-Dziedzice dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.