Pracownik restauracji McDonalds Polska

  • Katowice, śląskie
  • 11-04-2018 , do końca 19 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża: Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka
  • Kraj: Polska

Pracownik restauracji
Pracodawca: McDonalds Polska
Kraj: Polska , Region: śląskie

Szukasz zajęcia, w którym rozwiniesz przydatne umiejętności, a także będziesz mieć realne szanse szybkiego awansu i objęcia stanowiska menedżerskiego? Chcesz pracować z fajnymi ludźmi, w zgranej ekipie? Szukasz miejsca, w którym już na początku zawodowej drogi dostaniesz odpowiedzialne zadania i zaufanie ze strony przełożonych?

Witamy w McDonald's!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Pracownik restauracji

(możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy)

Za co będziesz odpowiadać?

przygotowywanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeńprace magazynowe, uzupełnianie zapasówsprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówieńprace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji

Czego oczekujemy?

otwartości i pozytywnego nastawienia do pracy i gości restauracjinie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia, ale jeśli już masz na koncie pracę w branży - tym lepiejksiążeczki sanitarno-epidemiologicznej (jeśli jej nie masz, McDonald"s ją sfinansuje)zapraszamy również osoby z niepełnosprawnością

Co oferujemy w zamian?

elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy ze studiami i innymi zobowiązaniami (możesz pracować w dogodnych dla Ciebie dniach i godzinach - wszystko ustalisz na początku pracy)pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę i wzajemne relacjemożliwość rozwoju kompetencji, a także szybkiego awansu i przejęcia odpowiedzialności za zarządzanie poszczególnymi elementami funkcjonowania restauracjiuczciwe i stabilne warunki (umowa o pracę, pewność i terminowość wynagrodzenia)

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Aplikuj teraz

Oferta jest ważna jeszcze 19 dni Aplikuj teraz

Podobne oferty pracy