Wyszukaj spośród 8975 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca dodatkowa
Lokalizacja: Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie
Data: 06-04-2018, do końca 76 dni

Restauracja McDonald's w galerii Rondo przy ulicy Kruszwickiej 1

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • praca przy obsłudze gości na kasie
  • praca na obszarze produkcji deserów oraz kaw klasycznych i deserowych
  • wydawanie kompletnych zamówień
  • praca na obszarze produkcji na kuchni
  • prace porządkowe w restauracji
Wymagania

Zatrudnimy osoby:

  • energiczne, sumienne, zaangażowane,
  • chętne do pracy,
  • życzliwe do osób z otoczenia
  • lubiące pracować w zespole
  • bez doświadczenia
Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę, okres próbny 1 miesiąc,
  • uczciwe i czytelne zasady zatrudnienia,
  • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze,
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb,
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • miłą i przyjazną atmosferę,
  • dodatek nocny w wysokości 20%

Branża: Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Jak dorobić po pracy – przegląd najpopularniejszych zajęć dodatkowych
Polacy, czyli naród zabiegany. Starają się wiązać koniec z końcem, czasami nawet
12/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. VI
Podczas gdy większość pracodawców uważa, że spełnia wszelkie kryteria przyjaznej
11/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. V
W poprzednich częściach cyklu wyjaśniliśmy już m.in., jak stworzyć skuteczne
10/07/2018
Zobacz wszystkie