Wyszukaj spośród 8812 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

-- 13,5+0,5zł/h McDonald's Stary Browar --
Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 05-04-2018, do końca 73 dni

Restauracja McDonald's w galerii Stary Browar w Poznaniu zatrudni pracowników na pełen lub niepełen etat.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

* przygotowywanie kanapek, sałatek, deserów;

* sprzedaż produktów - obsługa kasy fiskalnej, zestawianie i wydawanie zamówień;

* prace magazynowe - uzupełnianie zapasów;

* utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów.

Wymagania

Oczekujemy:

* energiczności;

* sumienności i zaangażowania;

* chęci do pracy;

* książeczka sanepidowska mile widziana;

* przyjaznego podejścia do Gości;

* umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

- prace w młodym dynamicznym zespole,

-uczciwe i czytelne zasady zatrudniania,

- umowę o pracę, pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze,

- elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb,

- możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,

- pełen zakres szkoleń, miłą i przyjazną atmosferę.

Zwracamy koszty wszystkich badań lekarskich.

Branża: Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Jak dorobić po pracy – przegląd najpopularniejszych zajęć dodatkowych
Polacy, czyli naród zabiegany. Starają się wiązać koniec z końcem, czasami nawet
12/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. VI
Podczas gdy większość pracodawców uważa, że spełnia wszelkie kryteria przyjaznej
11/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. V
W poprzednich częściach cyklu wyjaśniliśmy już m.in., jak stworzyć skuteczne
10/07/2018
Zobacz wszystkie