Wyszukaj spośród 10706 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Zatrudnimy Hostessę - Restauracja McDonald's ul. Bardzka 3A

Lokalizacja:
Data: 05-04-2018, do końca 143 dni

Szukasz pracy, w której wykorzystasz swoje umiejętności interpersonalne oraz Twój entuzjazm i optymizm? Chcesz rozwijać swoje kompetencje komunikacyjne oraz umiejętność współpracy? Jesteś duszą towarzystwa, która czeka na odpowiedzialne zadania i zaufanie ze strony przełożonych?
Witaj w McDonald"s!
Poszukujemy kandydatów na stanowisko Lider Gościnności do restauracji McDonald's.

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiadać?
• Tworzenie atmosfery oraz budowanie pozytywnych doświadczeń naszych Gości poprzez aktywne nawiązywanie relacji
• Zapewnianie Gościom najwyższej jakości obsługi
• Współpracę z innymi pracownikami oraz kadrą menadżerską restauracji

Wymagania

Wymagamy:
• Ponadprzeciętnych zdolności interpersonalnych, umiejętności nawiązywania relacji
• Otwartości na ludzi i ich potrzeby
• Umiejętności pracy w zespole
• Wysokiej kultury osobistej
• Miłej aparycji
• Energii i zaangażowania
• Umiejętności dzielenia się swoim entuzjazmem i wprowadzania pozytywnej atmosfery

Oferujemy

Oferujemy:
• Stałą pracę w stabilnej firmie będącej liderem w branży
• Uczciwe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Możliwości rozwoju zawodowego
• Rozwinięty system szkoleń
• Możliwość rozwoju kompetencji i pakiet szkoleń z różnych obszarów zarządzania

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie