Wyszukaj spośród 20324 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Zarobki 2800 brutto. pracownik zmiany nocnej Restauracja McDonald's w Oławie zatrudni pracownika zmiany nocnej

Lokalizacja: Oława , dolnośląskie
Data: 04-04-2018, do końca 221 dni

Restauracja McDonald w Oławie poszukuje zainteresowanych na stanowisko pracownik restauracji - pracownik zmiany nocnej

Opis stanowiska

konserwacja sprzętu

Wymagania

książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

ukończone 18 lat

Oferujemy

umowę o pracę

możliwość zatrudnienia na pełny i niepełny etat

atrakcyjne wynagrodzenie

szkolenia

elastyczny grafik pracy dostosowany do twoich potrzeb

możliwość rozwoju zawodowego i awansu

praca w stabilnej firmie

Szukasz pracy jako Zarobki 2800 brutto. pracownik zmiany nocnej Restauracja McDonald's w Oławie zatrudni pracownika zmiany nocnej

Oferta pracy na stanowisku: Zarobki 2800 brutto. pracownik zmiany nocnej Restauracja McDonald's w Oławie zatrudni pracownika zmiany nocnej w miejscowości: Oława jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Zarobki 2800 brutto. pracownik zmiany nocnej Restauracja McDonald's w Oławie zatrudni pracownika zmiany nocnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zarobki 2800 brutto. pracownik zmiany nocnej Restauracja McDonald's w Oławie zatrudni pracownika zmiany nocnej, praca w Oława dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Optymistyczniej na rynku pracy
            W ostatnich miesiącach na rynku pracy wieje nieukrywanym
10/12/2018
Wyższa pensja minimalna od stycznia 2019 r.
Początek przyszłego roku przyniesie dużo pozytywnych zmian na rynku pracy.
07/12/2018
Zobacz wszystkie